• strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/views.module on line 843.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_display::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/plugins/views_plugin_display.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_display_page::options_submit() should be compatible with views_plugin_display::options_submit(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/plugins/views_plugin_display_page.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_display_attachment::options_submit() should be compatible with views_plugin_display::options_submit(&$form, &$form_state) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/plugins/views_plugin_display_attachment.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_field_broken::ui_name() should be compatible with views_handler::ui_name($short = false) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_argument_broken::ui_name() should be compatible with views_handler::ui_name($short = false) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • : Non-static method views_many_to_one_helper::option_definition() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_argument_many_to_one.inc on line 34.
  • : Non-static method views_many_to_one_helper::option_definition() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_argument_many_to_one.inc on line 34.
  • strict warning: Declaration of views_handler_sort_broken::ui_name() should be compatible with views_handler::ui_name($short = false) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_sort.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_broken::ui_name() should be compatible with views_handler::ui_name($short = false) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/views.module on line 843.
  • : Non-static method views_many_to_one_helper::option_definition() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_argument_many_to_one.inc on line 34.
  • : Non-static method views_many_to_one_helper::option_definition() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /users/zalohovane/4090/osac.cz/subdomeny/www/modules/views/handlers/views_handler_argument_many_to_one.inc on line 34.

Výsledky závodů mládeže

 

Kategorie: A B C Štafeta   Disciplína:   4 x 50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Morávek Matěj, Poláková Veronika, Mareček Jan, Beneš Josef BE 2 4 01:53,4 5
2 Hein Jiří, Kozel Vojtěch, Míková Alexandra, Žůček Matyáš PR 2 2 02:04,8 4
3 Nosek Marek, Korunka Petr, Korunková Pavla, Fornousová Monika PL 2 3 02:09,9 3
4 Kotěšovec Josef, Janoschec Lukáš, Formánková Julie, Lupáčová Adéla PL 1 3 02:28,9 2
5 Malčeková Julie, Suchopár Matěj, Malčeková Sofie, Pondělíčková Anna BE 1 4 02:29,6 1
  Baxa František, Hudeček Marek, Míka Mikuláš, Vrba Antonín PR 1 2 03:06,7 0
             
             
Kategorie: A B C Štafeta   Disciplína:   4 x 25 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Morávek Matěj, Poláková Veronika, Mareček Jan, Beneš Josef BE 2 4 00:54,9 5
2 Hein Jiří, Kozel Vojtěch, Míková Alexandra, Žůček Matyáš PR 2 2 00:57,9 4
3 Nosek Marek, Korunka Petr, Korunková Pavla, Fornousová Monika PL 2 3 01:01,3 3
4 Malčeková Julie, Suchopár Matěj, Malčeková Sofie, Pondělíčková Anna BE 1 4 01:04,7 2
5 Kotěšovec Josef, Janoschec Lukáš, Formánková Julie, Lupáčová Adéla PL 1 3 01:13,7 1
  Baxa František, Hudeček Marek, Míka Mikuláš, Vrba Antonín PR 1 2 01:26,3 0
             
             
Kategorie: A Dívky   Disciplína:   100 PP 
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Poláková Veronika BE 1 3 01:12,7 5
             
             
Kategorie: A Chlapci   Disciplína:   100 PP 
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Hein Jiří PR 1 2 01:12,0 5
             
             
Kategorie: B Chlapci   Disciplína:   100 PP 
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Morávek Matěj BE 1 3 01:02,7 5
2 Mareček Jan BE 1 1 01:04,3 4
3 Beneš Josef BE 1 5 01:08,5 3
4 Kozel Vojtěch PR 1 4 01:09,8 2
5 Korunka Petr PL 1 2 01:15,2 1
             
             
Kategorie: B Dívky   Disciplína:   100 PP 
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Pondělíčková Anna BE 1 4 01:19,3 5
             
             
Kategorie: C Dívky   Disciplína:   100 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Lupáčová Adéla PL 2 3 01:18,2 5
2 Fornousová Monika PL 1 2 01:18,3 4
3 Korunková Pavla PL 1 4 01:21,1 3
4 Malčeková Julie BE 2 2 01:22,1 2
5 Carvánová Klaudie BE 1 3 01:24,5 1
  Čejková Ema BE 2 4 01:26,3 0
             
             
Kategorie: C Chlapci   Disciplína:   100 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Žůček Matyáš PR 1 5 01:09,1 5
2 Suchopár Matěj BE 1 3 01:10,5 4
3 Nosek Marek PL 1 1 01:14,8 3
4 Hudeček Marek PR 1 2 01:25,4 2
  Loffelmann Karel PL 1 4 D 0
             
             
Kategorie: B Chlapci   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Morávek Matěj BE 1 3 00:26,8 5
2 Mareček Jan BE 1 1 00:27,7 4
3 Beneš Josef BE 1 5 00:30,3 3
4 Kozel Vojtěch PR 1 4 00:30,5 2
5 Korunka Petr PL 1 2 00:31,7 1
             
             
Kategorie: A Chlapci   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Hein Jiří PR 1 2 00:30,2 5
             
             
Kategorie: A Dívky   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Poláková Veronika BE 1 3 00:30,7 5
             
             
Kategorie: B Dívky   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Pondělíčková Anna BE 1 4 00:34,4 5
             
             
Kategorie: C Dívky   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Fornousová Monika PL 1 2 00:31,7 5
2 Korunková Pavla PL 1 4 00:32,5 4
3 Malčeková Julie BE 2 2 00:33,8 3
4 Lupáčová Adéla PL 2 3 00:34,3 2
5 Carvánová Klaudie BE 1 3 00:35,6 1
  Čejková Ema BE 2 4 00:37,0 0
             
             
Kategorie: C Chlapci   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Žůček Matyáš PR 1 5 00:28,4 5
2 Nosek Marek PL 1 1 00:31,9 4
3 Suchopár Matěj BE 1 3 00:32,3 3
4 Hudeček Marek PR 1 2 00:36,8 2
  Loffelmann Karel PL 1 4 D 0
             
             
Kategorie: D Chlapci   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Janoschec Lukáš PL 1 2 00:37,3 5
2 Kotěšovec Josef PL 1 3 00:37,9 4
3 Blažek Lukáš PL 1 1 00:41,2 3
4 Baxa František PR 1 5 00:42,1 2
5 Mulač Marek PL 1 4 00:46,7 1
             
             
Kategorie: D Dívky   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Míková Alexandra PR 1 3 00:36,0 5
2 Formánková Julie PL 1 4 00:38,3 4
3 Benešová Barbora BE 1 5 00:41,6 3
4 Kotěšovcová Nicol PL 1 2 00:45,6 2
             
             
Kategorie: E Dívky   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Malčeková Sofie BE 1 4 00:42,3 5
             
             
Kategorie: E Chlapci   Disciplína:   50 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Vrba Antonín PR 1 5 00:47,1 5
2 Míka Mikuláš PR 1 2 00:54,6 4
3 Mulač Jakub PL 1 3 00:57,6 3
             
             
Kategorie: A Chlapci   Disciplína:   50 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Hein Jiří PR 1 2 00:30,6 5
             
             
Kategorie: A Dívky   Disciplína:   50 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Poláková Veronika BE 1 3 00:31,4 5
             
             
Kategorie: B Dívky   Disciplína:   50 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Pondělíčková Anna BE 1 4 00:41,4 5
             
             
Kategorie: B Chlapci   Disciplína:   50 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Morávek Matěj BE 1 3 00:28,4 5
2 Mareček Jan BE 1 1 00:29,9 4
3 Beneš Josef BE 1 5 00:32,5 3
4 Kozel Vojtěch PR 1 4 00:32,5 2
  Korunka Petr PL 1 2 D 0
             
             
Kategorie: C Chlapci   Disciplína:   25 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Žůček Matyáš PR 1 5 00:12,5 5
2 Suchopár Matěj BE 1 3 00:13,8 4
3 Nosek Marek PL 1 1 00:14,1 3
4 Hudeček Marek PR 1 2 00:16,3 2
  Loffelmann Karel PL 1 4 D 0
             
             
Kategorie: C Dívky   Disciplína:   25 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Malčeková Julie BE 2 2 00:14,6 5
2 Fornousová Monika PL 1 2 00:14,7 4
3 Korunková Pavla PL 1 4 00:14,9 3
4 Lupáčová Adéla PL 2 3 00:15,0 2
5 Carvánová Klaudie BE 1 3 00:15,5 1
  Čejková Ema BE 2 4 00:15,8 0
             
             
Kategorie: D Dívky   Disciplína:   25 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Míková Alexandra PR 1 3 00:15,6 5
2 Formánková Julie PL 1 4 00:16,2 4
3 Benešová Barbora BE 1 5 00:17,7 3
4 Kotěšovcová Nicol PL 1 2 00:19,5 2
             
             
Kategorie: D Chlapci   Disciplína:   25 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Janoschec Lukáš PL 1 2 00:16,7 5
2 Kotěšovec Josef PL 1 3 00:16,8 4
3 Mulač Marek PL 1 4 00:18,6 3
4 Baxa František PR 1 5 00:18,7 2
5 Blažek Lukáš PL 1 1 00:19,2 1
             
             
Kategorie: E Chlapci   Disciplína:   25 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Míka Mikuláš PR 1 2 00:21,6 5
2 Vrba Antonín PR 1 5 00:21,8 4
3 Mulač Jakub PL 1 3 00:24,1 3
             
             
Kategorie: E Dívky   Disciplína:   25 PP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Malčeková Sofie BE 1 4 00:18,0 5
             
             
Kategorie: A Dívky   Disciplína:   25 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Poláková Veronika BE 1 3 00:13,9 5
             
             
Kategorie: A Chlapci   Disciplína:   25 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Hein Jiří PR 1 2 00:12,7 5
             
             
Kategorie: B Chlapci   Disciplína:   25 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Morávek Matěj BE 1 3 00:12,5 5
2 Mareček Jan BE 1 1 00:12,8 4
3 Kozel Vojtěch PR 1 4 00:14,0 3
4 Beneš Josef BE 1 5 00:14,1 2
5 Korunka Petr PL 1 2 00:14,2 1
             
             
Kategorie: B Dívky   Disciplína:   25 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Pondělíčková Anna BE 1 4 00:16,4 5
             
             
Kategorie: C Chlapci   Disciplína:   25 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Suchopár Matěj BE 1 3 00:13,0 5
2 Žůček Matyáš PR 1 5 00:13,1 4
3 Nosek Marek PL 1 1 00:13,3 3
4 Hudeček Marek PR 1 2 00:18,5 2
  Loffelmann Karel PL 1 4 D 0
             
             
Kategorie: C Dívky   Disciplína:   25 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Fornousová Monika PL 1 2 00:13,9 5
2 Malčeková Julie BE 2 2 00:14,0 4
3 Korunková Pavla PL 1 4 00:14,7 3
4 Carvánová Klaudie BE 1 3 00:16,7 2
5 Lupáčová Adéla PL 2 3 00:16,9 1
  Čejková Ema BE 2 4 00:17,2 0
             
             
Kategorie: D Chlapci   Disciplína:   15 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Kotěšovec Josef PL 1 3 00:17,1 5
2 Janoschec Lukáš PL 1 2 00:17,9 4
3 Baxa František PR 1 5 00:18,8 3
4 Blažek Lukáš PL 1 1 00:19,0 2
5 Mulač Marek PL 1 4 00:20,1 1
             
             
Kategorie: D Dívky   Disciplína:   15 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Formánková Julie PL 1 4 00:16,2 5
2 Míková Alexandra PR 1 3 00:16,3 4
3 Benešová Barbora BE 1 5 00:17,6 3
4 Kotěšovcová Nicol PL 1 2 00:19,0 2
             
             
Kategorie: E Chlapci   Disciplína:   15 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Míka Mikuláš PR 1 2 00:21,6 5
2 Vrba Antonín PR 1 5 00:22,9 4
3 Mulač Jakub PL 1 3 00:25,7 3
             
             
Kategorie: E Dívky   Disciplína:   15 RP
Pořadí Jméno Klub Rozplavby Dráha ČAS BODY
1 Malčeková Sofie BE 1 4 00:17,2 5