Vložit nový příspěvek

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochrana proti automatickým útokům a SPAMU
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
cialis_online

Mudbox is a software for 3D sculpting and painting which is developed

cialis

What's Happening i'm new to this, I stumbled upon this I have discovered It positively helpful and it has aided me out loads. I hope to contribute &amp help other users like its helped me. Good job.

cialis_online

I have read several good stuff here. Certainly worth bookmarking for revisiting. I surprise how much effort you put to make such a magnificent informative web site.

cialis

betamethasone acetatena phos

USB nabíječka na Suunto hodinky

Ahoj,
od Barbory nemůžu najít USB nabíječku na Suunto hodinky (takovej kolíček =)) Prohledala jsem už úplně všechno, tak to zkusím ještě tady.
Nenašel jste ji někdo?

Ahoj Verča (od Wendyho)

Prodej vybavení

Ahoj kamarádi. Doplnil jsem ceny k mému vybavení inzerovanému níže. Pokud máte zájem tak se ozvěte. Ahoj Luboš

Zapomenuté věci

Ahoj,

opět nám zbylo něco na bazénu po tréninku v pátek 1.12.2017
1x Dětský neopren Mares tmavě modrá/černíá barva
1X Dětské žabky Quicksilver modré
1x Dětské ploutve světle zelené

Všechny věci mám u sebe, v pátek je přinesu nsa bazén.
Pokud si je nikdo nevyzvedne, nechám je ve žluté plastové popelnici, ve které je uzamčeno naše další vybavení.
Radek

zapomenutý neopren

Ahoj,
v pátek 20.10.2017 zůstal na bazénu dětský neopren s nápisem EXPLORERS.
Mám ho u sebe a v pátek ho přinesu na bazén.
Radek

Dodatek

Ještě jsem zapomněl to hlavní. Fotky jsou na https://gejza67.rajce.idnes.cz/OSAC/ .
Luboš Filip

Prodej vybavení

Ahoj kamarádi. Po dlouhé odmlce v potápění a neúčasti na bazénech jsem se konečně odhodlal k dlouho zvažovanému kroku. Chtěj jsem Vám nabídnout své vybavení na potápění. Mám na něj pořád méně času a je mi líto , aby se válelo doma bez užitku. Není problém se domluvit na prohlídce, s cenou se také jistě domluvíme. Můj mob.je 777891150. Ahoj Luboš Filip

Bali

Ahoj, jsou k mání levné letenky na Bali, přelom září říjen. Kdo máte zájem, neprodleně se ozvěte. Byl jsem tam 3x a opravdu to stojí za to. Kompletní rozpočet včetně potápění do 40tisíc. Tomšík 603505315

Nález plaveckých brejliček

Ahoj, včera tj. v pátek 26.5.2017 večer byly po závodech OSAC na bazénu nalezeny plavecké brejličky. Jsou u mne, přihlaste se.
Jarda Hudec

Vir?

Ahoj,
v posledním měsíci mně začaly chodit e-mailové zprávy od některých členů našeho klubu (Jirka Ryska, Jarda Hudec a dnes Petra Matějková). Obsah zpráv je psán vždy gramaticky špatnou češtinou a je zde uveden i hyp. odkaz na stránky kdesi - neklikám na to.
Od nikoho jiného (klub OSAC) mně tyto záhadné zprávy nechodí.
Máte někdo podobnou zkušenost?
Díky Tomáš Janovský

Brýle se našly

Je to OK, brýle našla plavčice. Díky Jarda

Dětské palvecké brýle

Ahoj, v pátek 3.2.2017 jsem byl večer s vnučkou na bazénu. Při odchodu si tam zapomněla dětské plavecké brýle růžové barvy. Pokud jste je někdo našel, dejte mi prosím zprávu (mobil 774414100 nebo email).
Díky
Jarda Hudec

Kompenzátory vztlaku

Vážení přátelé potápěči,
pokud hodně cestujete za potápěním letadlem do exotických zemí, tak stále řešíte hmotnostní limity! Možná je pro vás řešením nová modelová řada kompenzátorů vztlaku FLY ULTRALITE, která pod heslem "Ultra easy, travel Lite!" uvádí na trh dva sety se speciálními odlehčenými hliníkovými BP s hmotností celého kompletu pod 3kg! Provedení v červené nebo růžové a oba skladem! Dá se to i dále kombinovat s kapsami, polstry atd. prostě ušít pro individuální
potřeby na míru.
Dámám se jistě bude líbit růžový:-)
Klidné odpoledne všem.
Za celý náš D team.
Petr Král
web: www.deaws.cz
eShop: eshop.deaws.cz
UW foto: www.petrkral.com
D.E.A.W.S. Centrum s.r.o.

Akce duben 2017 Sulawesi

Ahoj potápníci,

na duben 2017 jsme připravili novou akci, směřující do jedné z velmi zajímavých potápěčských destinací – severního výběžku ostrova Sulawesi. Tato oblast se vyznačuje velkou biologickou diversitou a doufáme, že zde narazíme na živočichy, které je jinde velmi těžké najít.
Během této akce budeme potápět ve dvou oblastech – průlivu Lembeh, který je mekkou podvodních makro fotografů a Bunaken – přírodní rezervace s nádhernými, málo dotčenými reefy.
Bližší info o této akci najdete zde: http://www.topdive.cz/potapeni/severni-sulawesi-bunaken-lembeh/detail-33...

!! Tato akce je naší první do této oblasti – podobně jako u většiny jiných akcí ji proto organizujeme jen za naše náklady, s cenovým zvýhodněním cca 20% oproti běžné ceně. S tím je ale spojené riziko neznalosti této lokality a negarantujeme, že všechny informace budou sedět. Bereme tudíž jen pohodáře, kteří jsou ochotni se v případě potřeby aktivně zapojit a akceptují riziko, že to občas může skřípat. Nicméně, vzhledem k dobré reputaci místního pot. centra by mělo být toto riziko minimální…

Potápění zdar Pavel

Ing. Pavel Šenk
CK TOP DIVE s.r.o.
www.topdive.cz
+420 777 060596

Maledivi safari

Ahoj potápníci,
Uvolnili se nám 2 místa na freediverské safari v termínu 03-12.02. 2017 na Maledivách.

Je možné se přihlásit samozřejmě i jako potápěči.
Jede se na lodi Princess Maldives.

Letenky – vychází cca na 22 300,- s Turkish Airlines.
Cena last minute safari je 19 990,- / osoba

Pro více info mi volejte nebo pište.
Pěkný zbytek dne Petra Šenková

Prodej výstroje

Prodám kompletní potápěčskou výstroj případně dle dohody jednotlivě: Sucháč tj. izolační suchý membránový oblek XL napouštěcí a vypouštěcí ventil, manžety, check-up rukavice, vel. nohy 42-45 plus termoizolační podoblek. Dále křídlo tj. kompenzátor vztlaku s integrovanou zátěží (vztlak 210 N) , ocel. backplate,.popruhy (uchycení dvojčete i mono), dále dvojče tj.twin tlakové lahve s ventily a manifoldem (200 bar, ocel 2x10 l+sp.botky), hlavní a záložní plicní automatiku (membránové vyvážené-4 MP a 1 HP výstup ), potápěčský náramkový digitální hloubkoměr Suunto. Dále hlavní potápěčskou svítilnu (halogen). Případně i ABC (ploutve, maska, šnorchl). Stav výstroje je velmi dobrý, cca 50 ponorů, vše udržováno. Zájemci pošlete mi kontakt, ceny neuvádím – dle dohody.
Pepa Pojar

prispevky OSAC

Zdary,
mám jen takový malý dotaz. Týká se příspěvku pro členy do 15 let. Na základě čeho byla stanovena výše tohoto příspěvku na 100 Kč/rok? Stanovy klubu se mi na webových stránkách nepodařilo najít. Jsou tam? Tak se tak nějak ptám, jestli ve je výboru nebo v tom co vede tento klub vůbec rozum?
Protože takto velmi rychle vznikne páteční zaopatřovna děti, ještě horší, než máme teď. Obvyklá sazba za 1 hodinu návštěvy aquacentra je kolem 100 Kč. U nás za ni má dítě, které občas neumí ani plavat a o potápění někde mlhavě slyšelo, cca 40 návštěv bazénu, a to ještě na 1,5 hod a navíc k tomu instruktora. Nemám nic proti mládeži a dětem, ale vše má své meze a mám také pud sebezáchovy. Už teď je problém najít volnou skříňku, v bazénu došlo k rozděleni na dráhy, aby se tam člověk vešel a pro ty, co již rezignovali na velký bazén, je v malém bazénu hluk jak v ocelárně při vytloukání ingotů. Činnost našeho potápěčského klubu se transformovala od nečinnosti k něčemu, co by se dalo nazvat plavecká škola s pokusy o potápění mládeže. Takže bych tak nějak navrhnul redukci dětského přívalu ve smyslu oddělit zrno od plev.
A) Zvýšit příspěvky pro mládež min. o 100%.
B) Požadovat alespoň nějakou kondici a znalost plavaní, protože jsme klub potápěčů a ne škola plavání.
C) Striktně vymezit prostor určený mládeži a stanovit pravidla chování v bazénu. Obavám se, že v opačném případě dojde k další redukci starších členů klubu, ke které stejně průběžně z důvodu nečinnosti klubu dochází a z klubu se stane jistá forma plavecké školy pro mládež.
D) Stanovit maximální kvóty pro počet členů mladších 15 let, a to s ohledem na omezenou kapacitu jak bazénu, tak instruktorů. Upozorňuji, že klub odpovídá v plném rozsahu za bezpečnost všech přítomných na bazénu.

Petr Leitner / Kent