Seznam přihlášených na akci OSAC Amerika 6. a 7.5.2017

Definitivní seznam přihlášených účastníků na akci OSAC - Velká Amerika (Lomy Mořina) 6. a 7.5.2017 (je uveden níže - stačí kliknout na "Číst dál" )

Povinnosti účastníků jsou uvedeny v emailu, který všichni obdrželi, včetně Protokolu o provedeném školení a Zásadách pro vstup do prostorů LM. V případě dotazů mne, prosím, kontaktujte (774414100). 

Za výbor OSAC zdraví Jarda Hudec, předseda PK OSAC 

č. Příjmení Jméno            
1 Hudec Jaroslav 32 Mašek   Václav 60 Uher Jiří
2 Šimůnek Jaroslav 33 Mašková   Martina 61 Vitova, Jana
3 Brychta Jiří 34 Mašková   Bára 62 Vít Jan
4 Leitner Petr 35 Wagner   Michal 63 Urban Pavel
5 Kotěšovec Josef ml 36 Kratzer   Tomáš 64 Urbanová Zuzana
6 Kotěšovec Josef 37 Kratzerová   Martina 65 Urbanová Markéta
7 Kotěšovcová Nicol 38 Kratzerová   Bára 66 Piškule Ondřej
8 Kotěšovcová Kateřina 39 Kratzer   Michal 67 Piškulová Martina
9 Kotěšovcová Simona 40 Wolf Daniel 68 Sudík Pavel
10 Homut Jan 41 Wolf Vít 69 Tomšík Pavel
11 Janovský Tomáš 42 Staněk Richard 70 Tomšíková Jana
12 Janovská Adéla 43 Staněk Šimon 71 Staňková Karla
13 Valenta Petr 44 Staňková Viktorie 72 Fischer                     Pavel
14 Valenta Vojtěch 45 Janda Petr 73 Fischerová      Veronika
15 Valentová Zuzana 46 Janda Jakub 74 Fischer  Hebert
16 Pauliny Luboš 47 Jandová Petra 75 Brunclík Michal
17 Černíková Renáta 48 Janda Pavel 76 Brunclík Marek
18 Pauliny  Lukáš 49 Turečková. Šárka 77 Brunclík Martin
19 Čermáková Aneta 50 Salát Josef 78 Frančíková Anna
20 Perháč Miloš 51 Vorlík Jan 79 Frančík Josef
21 Perháčová Alena 52 Hrádková Marcela 80 Anderle Pavel
22 Plzáková Renata 53 Kreisinger Vladimír 81 Tarantíková Klára
23 Plzák Jindřich 54 Kreisinger Tomáš 82 Tarantík Jakub
24 Sejpka Jarda 55 Kreisinger Jakub 83 Tarantík Matěj
25 Sejpková Marta 56 Kreisingerová Michaela 84 Reitl Petr
26 Sejpka Jaroslav 57 Uhlíř Pavel 85 Ševčíková Hana
27 Sejpková Klára 58 Ježková Zdenka 86 Ševčík Štěpán
28 Míka, Jiří 59 Kutheil Stanislav 87 Tibitancl František 
29 Valigura Petr       88 Frei Adam 
30 Ryba Jan       89 Kučera Patrik 
31 Štědrová Veronika       90 Levý Vladimír
            91 Levý Jaroslav
            92 Levá Jaroslava
            93 Procházková Klára
            94 Bouše David
            95 Šteklová Lucie
            96 Junek Jindřich
            97 Doubková Iveta