Seznam členů OSAC k 2.3.2016



Ke dni 2.3.2016 jsou řádnými členy našeho potápěčského klubu OSAC Plzeň  

(tj. zaplatili příspěvky 2016): Prosím zkontrolujte si (stačí kliknout na Číst dál)

 


1

Adášková

Soňa


 

61

Matějka

Jiří


 

2


Anderle


Pavel

Mgr.

62


Matoušek


Miloslav

 

3


Anderle


Matěj

 

 

 

63


Nechvátalová


Julie

 

4


Aubrecht


Josef

 

 

 

64


Němeček


Radek

 

5


Bahník


Jan

Prokop

65


Němeček


Tomáš

 

6


Bárta


Jan

 

 

 

66


Němeček


Štěpán

 

7


Bartoš


Richard

 

 

 

67


Nováček


Jiří

Ing.

8


Bartošová


Arna

Marie

68


Nováček


Oliver

 

9


Beránek


Václav

Mgr.

69


Novák


Zdeněk

 

10


Beránek


Jan

 

 

 

70


Novák


Petr

 

11


Bouše


David

 

 

 

71


Novák


Daniel

 

12


Brunclík


Marek

 

 

 

72


Pachmann


David

 

13


Brunclík


Martin

 

 

 

73


Pachmann


Jindřich

 

14


Brychta


Jiří

 

 

 

74


Pachmannová


Adéla

 

15


Čánecký


Lukáš

 

 

 

75


Pachmannová


Jana

 

16


Černíková


Renáta

 

 

 

76


Pauliny


Luboš

 

17


Dráb


Lukáš

 

 

 

77


Perháč


Miloš

Ing.

18


Filip


Lubomír

 

 

 

78


Pícha


Jan

 

19


Filip


Lukáš

 

 

 

79


Plzák


Jindřich

 

20


Filip


Luboš

ml.

80


Plzáková


Renata

MUDr.

21


Frühauf


Jiří

 

 

 

81


Reitl


Petr

 

22


Frühauf


Jiří

ml.

82


Ryba


Jan

 

23


Frühaufová


Marcela

 

 

 

83


Ryska


Jiří

 

24


Hanibal


Adam

 

 

 

84


Sejpka


Jaroslav

 

25


Havelka


Honza

 

 

 

85


Sejpka


Jaroslav

ml.

26


Homut


Jan

 

 

 

86


Sejpková


Klárka

 

27


Honomichl


Jakub

 

 

 

87


Skalka


Radim

 

28


Honomichlová


Martina

 

 

 

88


Skalka


Oliver

 

29


Hošek


Tomáš

 

 

 

89


Sklenář


Václav

 

30


Hošková


Pavlína

MUDr.

90


Sokol


František

 

31


Hrubá


Nela

 

 

 

91


Staš


Pavel

 

32


Hudec


Jaroslav

Ing.

92


Steidl


Lukáš

 

33


Chládek


Petr

Ing.

93


Steidl


Roman

 

34


Janda


Petr

 

 

 

94


Steidlová


Šárka

 

35


Janda


Jakub

 

 

 

95


Straka


Jan

 

36


Janovský


Tomáš

Mgr.

96


Šimůnek


Jaroslav

 

37


Jarolímová


Jana

 

 

 

97


Šmídovec


Marek

 

38


Ježek


Jaroslav

Ing.

98


Štrbáň


Peter

 

39


Ježková


Zdeňka

 

 

 

99


Tarantík


Jakub

 

40


Kaiser


Miroslav

 

 

 

100


Tarantík


Matěj

 

41


Kaiser


Lukáš

 

 

 

101


Tomáš


Jindřich

 

42


Kalčíková


Eliška

 

 

 

102


Tomšík


Libor

 

43


Karkoš


Martin

 

 

 

103


Tomšík


Pavel

 

44


Klailová


Eliška

 

 

 

104


Ťoupalík


Jan

 

45


Kmecová


Jozefína

Bc.

105


Trávníček


Ladislav

 

46


Knaisl


Petr

 

 

 

106


Uher


Jiří

 

47


Koczán


Anton

 

 

 

107


Uhlíř


Pavel

 

48


Korunka


Petr

 

 

 

108


Ulbrik


Josef

 

49


Korunková


Pavla

 

 

 

109


Ulbriková


Jitka

 

50


Košař


Jan

 

 

 

110


Urban


Pavel

 

51


Křen


Václav

 

 

 

111


Urbanová


Zuzana

 

52


Kutheil


Stanislav

 

 

 

112


Valenta


Petr

Ing.

53


Kuttner


Jan

 

 

 

113


Valenta


Vojtěch

 

54


Leitner


Petr

 

 

 

114


Vališ


Štěpán

 

55


Levý


Vladimír

Ing.

115


Veselý


Patrik

 

56


Levý


Jaroslav

 

 

 

116


Viktora


Petr

Ing.

57


Lošanová


Vendula

 

 

 

117


Vít


Jan

 

58


Louvar


Stanislav

 

 

 

118


Vlna


Karel

 

59


Lupáčová


Martina

 

 

 

119


Vlnová


Barbora

 

60


Lupáčová


Adéla

 

 

 

120


Vorlík


Jan

 

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

121


Vrána


Pavel

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

122

Zrůst

Zdeněk